call us on: +86-757-63228326  E-mail: eva@newsunlight.net  
Dalian New Sunlight Stavebný materiál Co, Ltd
Telefón: +86-757-63228326
E-mailom: eva@newsunlight.net
Products Categorys
Farebný kameň obalené strešné šindle

Farebný kameň obalené strešné šindle

farebný kameň pokrytý strešné šindle balíky výhody NEWSUNLIGHT STONE strechy nový typ, úsporu energie, ochranu životného prostredia a dobrý vzhľad. Svetlo: nízka hmotnosť, nízka záťaž, 6kg / m², len 1/6 z tradičných platní, nákladné uložiť, znížiť náklady na strešné a stenové. Superior...

farebný kameň potiahnuté strešné šindle

Bond.jpgVäzba typu
Celková veľkosť: 1335 mm * 420mm
Krytie veľkosť: 1270 mm * 370mm
Hrúbka: 0,4 mm 0,45 mm 0.48 mm
Dlaždice/m2: 2.08pcs
Hmotnosť/ks: 2.8kgs/3.0kgs
Classic - 副本.jpgKlasický typ
Celková veľkosť: 1335 mm * 420mm
Krytie veľkosť: 1270 mm * 370mm
Hrúbka: 0,4 mm 0,45 mm 0.48 mm
Dlaždice/m2: 2.08pcs
Hmotnosť/ks: 2.8kgs/3.0kgs

stong chips metal roofing.jpgaccessories1.pngNew Sunlight factory4.jpg

Balíkyroof tile package.jpg


Výhody NEWSUNLIGHT kameň strešné

nový typ, úsporu energie, ochranu životného prostredia a dobrý vzhľad.

Svetlo:nízka hmotnosť, nízka záťaž, 6kg / m², len 1/6 z tradičných platní, nákladné uložiť, znížiť náklady na strešné a stenové.

Vynikajúca odolnosť: Základ je Alu-zinkové oceľ, s niekoľkými vrstva polymér manipuláciu ochranný film. Tak to má silný mráz rozmrazovanie funkcia odpor a účinne zvyšuje životnosť. Žiadne porušujú, zmluvné a curling, vysoko vodotesné funkcie. Oceľové dodávateľ--Shanghai Bao ocele skupiny sľub nám žiadne pretrhnutie a presakovanie do 35 rokov.


Odpor vetra: pomocou spôsobu stanovenia kategoricky inštalácie; dostať jednu väčšiu ochranu na vietor cez prekrývajú inštalácie. Môže dosiahnuť až 160 km/h na vetru odolnosť aspekt.

Jednoduchá inštalácia: jednoduchá inštalácia a rýchle rýchlosti a efektívnosti. Zvyčajne jeden m2 potrebuje 2,5 kusov.

Široké použitie rozsah: prispôsobiť všetky svahu zastrešenie budovy, najmä pre veľké svahu ty. Tiež žiadny problém pre vysoké budovy bezpečne používať.

Vysoká nepremokavá funkcia: Jeden kus zaberajú veľké plochy, tak že menej crack počas procesu prekrývajúce inštalácie a malá možnosť úniku. Kategoricky stanovenie a prekrývanie vedecké inštalácie metóda garantuje vodotesné funkcie opäť na dobré vodotesné funkcie
Base Bao oceľ samotná.

Zemetrasenie-proof: ľahké strešné môže znížiť zaťaženie strešnej krytiny, znížiť prvú vrstvu presunúť kategoricky a ostré časti prvej vrstvy zmeniť. Na miestach, ktoré zemetrasenie dostavujú, ľahké strešné budovy sú viac populárne kvôli jeho vysokej quake dôkaz funkcie., ako Japonsko, keď zemetrasenie sa vyskytujú, zvyčajne nie ľudí dostať zranený a zomrel.


Trieda požiarnej odolnosti: V prípade vzniku požiaru, naše strešné tašky môže zastaviť paľbu šíriť. NEWSUNLIGHT kameň strešných škridiel použitie triedy A ohňovzdorné materiály.


Redukcia šumu: Pomocou prírodný vulkanický kameň, môžete nielen zvýšenie strešné dlaždice dobrý vzhľad, ale tiež buffer efekt pre prší, ktoré môžu výrazne znížiť hluk

Teplé držať a tepelné izolácie: vrstva vzduchu v kombinácii deľovacou a priečne laty zastrešenia aby vzdušnejším a potom v teple a tepelná izolácia.

projects.jpg


Hot Tags: farebný kameň potiahnuté zastrešenie šindeľ, Čína, výrobcov, dodávateľov, továreň, spoločnosť, veľkoobchod, kúpiť, lacné, nízke ceny, výrobky
Súvisiace produkty
Kontaktujte nás
Address:ADD: NO 9, Hengfeng Road, Shishan Mesto, Nanhai zóna, Foshan City, provincia Guangdong, Čína
Tel: +86-757-63228326  Fax:+ 86-757-63228327
E-mail:eva@newsunlight.net
Copyright © Dalian New Sunlight Stavebný materiál Co, Ltd