call us on: +86-757-63228326  E-mail: eva@newsunlight.net  
Dalian New Sunlight Stavebný materiál Co, Ltd
Telefón: +86-757-63228326
E-mailom: eva@newsunlight.net
Products Categorys

Sypaný kovové krytiny / farba sypaný oceľové strešné krytiny

Prečo si vybrať nové slnko kameň obalený kov strechy? Investície nad RestThe počiatočné náklady na inštaláciu nové slnečné svetlo kameň potiahnutá oceľ strechu môže byť viac ako u iných strešných krytín.

Dalian nové slnečné svetlo Building Material Co., Ltd. je jedna z popredných Čína kameň potiahnuté plechové strešné krytiny dlaždice výrobcovia a dodávatelia, a my sme aj profesionálne spoločnosti a továrne, Vitajte kúpiť nízku cenu kameň strešná taška, univerzálne strešné, tradičné strešné škridle a veľkoobchodné lacné výrobky od nás.


Prečo si vybrať nové slnko kameň obalený kov strechy?


Investície nad zvyškom

Počiatočné náklady na inštaláciu nové slnečné svetlo kameň potiahnutá oceľ strechu môže byť viac ako u iných strešných krytín. Peniaze môžete uložiť domu je však významný, pretože nové slnko strecha bude posledný strechy ste niekedy kúpiť. Nové slnečné svetlo kameň potiahnutá oceľ strechu pridáva krásu vášho domova a jeho predajnú hodnotu.

"Dobrý život" Vs. "Skôr alebo neskôr"

Priemerná životnosť strechy-oceľ je približne 15 rokov. Napríklad asfaltu alebo "zloženie" šindle môžu vyžadovať re-strešné každých 10-20 rokov, alebo skôr! Porovnajte to s nové slnko kameň potiahnuté ocele strecha, ktorá zahŕňa záruky, ktoré je dobré pre život majiteľ (prenosné).

Dať svoj domov A krása človeka

Nech štýl, farbu alebo dokončiť aktuálnu strechy, je s najväčšou pravdepodobnosťou nové slnečné svetlo kameň potiahnuté ocele strechu, ktorá bude zodpovedať vzhľadu vášho domova. Či už chcete vyzerať asfaltový šindeľ, hlinených dlaždíc, céder chvenie alebo bridlice, môžete vybrať nové slnečné svetlo kameň potiahnutá oceľ strechu zlepšenie krásu vášho domova.

Sila pre dlhodobo

Život je tvrdý. Matka príroda je ťažšie, a to najmä pokiaľ ide o oceľ-strešné krytiny, ktoré začnú zhoršovať okamžite potom, čo sú inštalované pred vystavením škodlivé ultrafialové lúče slnka, expanzie a kontrakcie v dôsledku zmeny teploty a efekt hailstones, pack ťažkého snehu, ľadu a vetra. Nové slnečné svetlo kameň potiahnutá oceľ strechy, však môžu mať extrémne poveternostné podmienky a stále vyzerajú a ochranu ako nový život.

Krásne efektívne

Tam je viac krásne farby a vzory nové slnečné svetlo kameň potiahnutá oceľ strechy než sa na prvý pohľad. Napríklad svetlé farby strechy majú účinne odrážať slnečné teplo a znížiť potrebu chladenia vášho domova počas horúcich letných mesiacov. Aký krásny spôsob, ako znížiť účty za energie.

Stoji pre dlhú životnosť

Ak ste nepočuli nikoho hovoriť, že kovové strechy by chodili na, sú samozrejme nehovoríme o nové slnečné svetlo kameň potiahnutá oceľ strechu. Naše jedinečné zámkovej dizajn panelu, pozinkované oceľové konštrukcie a osvedčený inštalačný metódy poskytujú silné strešný systém, ktorý sa pochôdznou za normálnych podmienok.

Odhade váš pôžitok

Keď porovnáte, že funkcie a výhody nové slnečné svetlo kameň potiahnutá oceľ strechy proti všetkým ostatným, uvidíte, tam je naozaj nedá porovnávať. Tak ako môžete zistiť, aká bude výška vašej investície? Po prvé, kontaktujte nás. Náš skúsený profesionálny vypočíta cenu vašej novej strechy v závislosti na štýle nové slnečné svetlo kameň potiahnutá oceľ strešný systém vyberiete, vašej strechy tvaru a "pitch" alebo stupňom svahu a či chcete existujúcu strechu na alebo odtrhne. Pamätajte, nové slnečné svetlo kameň potiahnutá oceľ strechu je 50 rokov záruky.


Certifikácia nových strešné slnečné svetlo

Nová záručná doba strešné slnečné svetlo

Nové strešné systémy slnečného svetla, Inc. (ďalej len "spoločnosť") týmto zaruka na pôvodného kupujúceho spotrebiteľa (ďalej len "vlastník"), že každý nový slnku strešné panel (ďalej len "Komisia") bude: (1) voľnosť z výrobnej chyby, ktoré by mohlo nepriaznivo ovplyvniť výkon panelov; (2) byť odolné proti blow-off v rýchlosti vetra až na 120 míľ za hodinu; a (3) odolať krupobitie. Na účely Táto záruka, krupobitie definované nasledovne: (1) prenikanie krupobitie kamene úplne cez panel; alebo (2) praskliny alebo rozdelí panelu oceľový substrát okolo bodu nárazu.


Obmedzenie zodpovednosti na rozsah týchto panelov, ktorá obsahuje chyby materiálu alebo výrobnej prevedenie, ktoré ovplyvniť výkon, spoločnosť sa buď opraviť alebo vymeniť chybný panelu, poskytuje spoločnosť zodpovednosť sa obmedzí na celkových výdavkov nepresahuje primeranú náhradu nákladov najmä Chybný dosky počas prvých 15 rokov po inštalácii a klesá ročne na základe nadobudnutá materiál iba počas zvyšných 15 rokov. Spoločnosť sa bude snažiť nahradiť chybné panely rovnakú farbu alebo dizajn. Však farebné variácie, môže existovať medzi panelmi v rôznom čase vyrábať a spoločnosť môže prerušiť alebo zmeniť dizajn profilu konkrétneho produktu. V každom prípade, spoločnosť si vyhradzuje právo nahradiť vadný panel panel podobný dizajn a farby.

Obmedzená prevoditeľnosť zaslané pôvodným majiteľom vlastníka nehnuteľnosti následné počas prvých 5 (5) rokov po počiatočnej inštalácii produktu za predpokladu, že prevod informácie (adresa nehnuteľnosti, pôvodný majiteľ, nový majiteľ) je zaslaný spoločnosti do 30 dní od zmeny vlastníckych vzťahov. Oznámenie o zmene vlastníctva sa musí zaslať poštou spoločnosti na adrese, poznamenal.

Kontakt: Nové slnko strechy záruka DeptDalian City - Foshan City, Čína

Táto záruka je za týchto podmienok:


  1. Písomné oznámenie o vadu musí zaslať poštou v spoločnosti svojich "adresu stanovenými nižšie. Oznámenie musí obsahovať meno a adresu vlastníka tvrdil chybné panely alebo panelov a musí popísať vadu v detaile.


2. spoločnosť nezodpovedá za, a táto obmedzená záruka sa nevzťahuje na škody na panely alebo iný majetok z dôvodu iných špecifických chýb materiálov dôvodov alebo výrobné prevedenie definované v obmedzenej záruky. Príčiny, na ktoré sa nevzťahuje táto záruka patria: (1) škody, vyplývajúce z vád, pohyb alebo poklesy v konštrukcii, na ktorej je nainštalovaný strechy; (2) zneužitie chodenie výsledkom odchýlka v pokynoch výrobcu; (3) poškodenie dosiek, ktoré sú spôsobené akékoľvek použitie čistiacich roztokov, farby, nátery alebo úpravy akéhokoľvek druhu; (4) poškodenie dosiek, ktoré sú spôsobené tým, zneužívanie, zanedbávanie alebo nesprávnou manipuláciou počas alebo po inštalácii; alebo (5) škody spôsobené nedodr anie návodu výrobcu na montáž. Samostatné záruky pokrývajúce inštaláciu panelov môžu dostupné inštalácie dodávateľom.


3. Táto záruka je jedinou zárukou, ktoré firma vyrába s ohľadom na nové slnko strešné panely, ktoré predáva. Predajcov a montážnych nové slnko strešné panely oprávnenie predĺžiť, alebo upraviť podmienky tejto záruky akýmkoľvek spôsobom.


4. Záruka sa vzťahuje na akékoľvek nové strešné slnečné svetlo panel úpravy, menený alebo zmenil dizajn alebo funkciou, potom, čo opustil továreň, okrem prípadov, keď zmena podľa návodu výrobcu na montáž.


5 náhradné žiadne nové strešné slnečné svetlo panel spoločnosti sa nevzťahuje na termín tejto záruky s výnimkou, ako to vyžaduje zákon.


6. Táto záruka dáva na pôvodného kupujúceho nové slnko strešné panely určité zákonné práva.

Ak sa akékoľvek ustanovenie tejto "obmedzená záruka" je súdom príslušnej jurisdikcie za neplatné, neplatné alebo nevynútiteľné, zostávajúce ustanovenia však pokračujú v plnej platnosti bez toho, aby znížená alebo zrušená akýmkoľvek spôsobom.

Nové slnko strechy Foshan Subsidery Factory


Q & A

z nového slnečného žiarenia strešné tašky

Otázka: Je blesk priťahovať kovové strechy?

Odpoveď: Nie je absolútne žiadne zvýšenie pravdepodobnosti doma úderu blesku, ak máte kovové strechy. V skutočnosti, ak lightning strike nové slnečné svetlo kameň potiahnutá oceľ strechu, energie bezpečne rozptyľuje po celom povrchu celej strechy, a môže skončiť do Zeme. Tiež, pretože plechové strešné krytiny nie je horľavý alebo horľavý, je ešte lepšia voľba pre strešné krytiny v oblastiach blesk sklony a ťažké počasia.


Otázka: Je sypaný oceľová strecha hlučné strechu?

Odpoveď: Nie! Teraz počuť toto: nové slnečné svetlo kameň potiahnutá oceľ strechu je často oveľa tichšie ako aj Asfaltové šindle strechy. Pretože naše unikátne inštalácie metóda, ktorá vytvára zvuk spolu s naše krásne funkčné kamenné poplastovaným povrchom, je aj prívalové dažde nápadné strešné panely nie hlasnejšie, ako by sa na strechu ťažké drevo chvenie.


Otázka: Je hrdza problém s kamennými potiahnuté oceľová strecha?

Odpoveď: Č! V skutočnosti, nové slnečné svetlo kameň potiahnutá oceľ strešné panely sú vyrobené z vysokej kvality pozinkovaná oceľ, ktoré je potiahnuté akrylovou základný náter. Keramický kameň zemi granule sú potom vložené cez tento základný náter. Nakoniec akrylových nadmernej glazúra je uplatniť a pečené na. Dlhotrvajúci, trvanlivý a vyblednutie-odolný ochranu po celý život potešenie poskytuje vášho domova.


Otázka: Je hatí problém?

Odpoveď: Opäť č! V skutočnosti nové slnečné svetlo kameň potiahnutá oceľ strechy môže a postaviť hailstones, snehové zaťaženie a extrémne poveternostné podmienky bez štrukturálne alebo kozmetické poškodenia. To je jeden dôvod, prečo naše počasie záruky patrí 120 mph Wind záruka (rovná F2 tornádo!) a 2,5 palcový Hailstone záruka.

Prosím, kontaktujte nás, ak máte nejaké otázky.


Hot Tags: kamenné potiahnuté kovové strešné dlaždice, kameň strešná taška, univerzálne strešné tradičné strešné dlaždice, Čína, výrobcov, dodávateľov, továreň, firmy, veľkoobchod, kúpiť, lacné, nízke ceny, výrobky
Súvisiace produkty
Kontaktujte nás
Address:ADD: NO 9, Hengfeng Road, Shishan Mesto, Nanhai zóna, Foshan City, provincia Guangdong, Čína
Tel: +86-757-63228326  Fax:+ 86-757-63228327
E-mail:eva@newsunlight.net
Copyright © Dalian New Sunlight Stavebný materiál Co, Ltd