call us on: +86-757-63228326  E-mail: eva@newsunlight.net  
Dalian New Sunlight Stavebný materiál Co, Ltd
Telefón: +86-757-63228326
E-mailom: eva@newsunlight.net
Products Categorys
Kameň obalené oceľové strešné šindle

Kameň obalené oceľové strešné šindle

Kameň obalené oceľové strešné šindle záruka základne na vysokú pevnosť a korózii odpor galvalume ocele ktorých odolnosť voči korózii je 3 - až 6-krát vyššia ako pozinkovanej ocele; Povrchové úpravy sú štrky v prírodnej farbe alebo farebné anorganické pigmentu a vodnej báze akrylátovej živice dokončiť...

Kameň obalené oceľové strešné šindle

Shingle.jpg

Záruka

Založiť na vysokú pevnosť a korózii odpor galvalume ocele ktorých odolnosť voči korózii je 3 - až 6-krát vyššia ako pozinkovanej ocele; Povrchová úprava sú štrky v prírodnej farbe alebo farebné anorganické pigmentu a dokončiť vodnej báze akrylátovej živice. Životnosť výrobku je 50 rokov.

 STONE COATED METAL ROOF.png

stong chips metal roofing.jpg

Výrobná linka

roof  production line.jpg

Balík

package of stone coated metal roof tile.jpgNajčastejšie otázky o Newsunlight kameň obalené kovové krytiny


Otázka: budú oceľové strechy, aby môj domov horúce v lete?

A: počet správne ventiloval oceľová strecha systém pohyby vzduchu medzi šindle a podkladové deckas aj pohybu vzduchu z prieduchov pod plášť. Ohriaty vzduch je možné rozptýliť cez hrebeň lineas chladnejší vzduch je vháňaný odkvapové otvory. Znížené účty za elektrinu v dôsledku prúdenia vzduchu nad palubovky a pod.


Otázka: môžem chodiť na oceľovú strechu?

A: Áno. Niektoré starostlivosti musí byť vykonávaná pri chôdzi na streche, ale na vedomie, že sklenár chodiť všade šindle počas procesu inštalácie.


Otázka: je kameň potiahnuté kovová strešná krytina hlučná?

A: Č! Mŕtvych vzdušného priestoru medzi kameň potiahnuté kovové strešné Panel piesok strešnej krytiny v kombinácii s kamennými vrstva tlmí vonkajší hluk aj v búrka.


Otázka: je kameň potiahnuté kovová strešná krytina systému ťažkých?

A: kameň obalené skutočne ľahkej krytiny! Betón a íl strechy môže vážiť až 15 libier na štvorcový stopu! V skutočnosti kameň potiahnuté škridla je dokonca ľahšie ako najviac vysoko kvalitné asfaltové strešné šindle.


Otázka: je kameň kovové strešné dlaždice trvanlivosť?

A: Áno, priemerná životnosť nekovové strechy je 17 rokov. Asfalt môže vyžadovať opätovné zastrešenie každých 10 až 20 rokov, často skôr. Ale kovové strechy ponúka bezkonkurenčnú odolnosť, trvajúce 2-3 krát dlhšie.


Otázka: ako dlho trvá inštalácia oceľovú strechu?

A: zvyčajne len pár dní. Zložitosť cape striech budov je hlavným faktorom pri určovaní čas potrebný. Zložitých striech vyžadujú viac času, než základné vzory.


Hot Tags: kamenné povrchovou úpravou oceľových strešných šindeľ, Čína, výrobcov, dodávateľov, továreň, spoločnosť, veľkoobchod, kúpiť, lacné, nízke ceny, výrobky
Súvisiace produkty
Kontaktujte nás
Address:ADD: NO 9, Hengfeng Road, Shishan Mesto, Nanhai zóna, Foshan City, provincia Guangdong, Čína
Tel: +86-757-63228326  Fax:+ 86-757-63228327
E-mail:eva@newsunlight.net
Copyright © Dalian New Sunlight Stavebný materiál Co, Ltd