call us on: +86-757-63228326  E-mail: eva@newsunlight.net  
Dalian New Sunlight Stavebný materiál Co, Ltd
Telefón: +86-757-63228326
E-mailom: eva@newsunlight.net
Products Categorys

Čln dosky strešné dlaždice vlnitej krytiny člny strešné panely

ČLN BOARDAll nové slnko príslušenstvo sú nehorľavé, zabrániť hmyzu a sneh infiltrácie, jednoduchá inštalácia a súčasne zabezpečiť odolnosť a životnosť z kameňa potiahnutá oceľ strešného systému. Ba

Dalian nové slnečné svetlo Building Material Co., Ltd. je jedna z popredných Čína čln dosky strešné dlaždice výrobcovia a dodávatelia, a tiež sme profesionálna firma a továrne, Vitajte kúpiť nízku cenu sendvič strechy, vlnité strešné krytiny, strešné tašky, Srí lanka, lowes plechové strešné krytiny a veľkoobchodné lacné výrobky od nás.


ČLN dosky vlnité strešné panely strešné člny

Všetky nové slnko doplnky sú nehorľavé, zabrániť hmyzu a sneh infiltrácie, jednoduchá inštalácia a súčasne zabezpečiť odolnosť a životnosť z kameňa potiahnutá oceľ strešného systému.


Čln dosky sú ozdobné prvky, ktoré sú namontované na štíty v dome, po ihrisku strechu. Dosky sa montujú priamo pozdĺž línni prekryli štrukturálne detaily strechy a pridávanie dekoratívny prízvuk, vyhnúť sa vtáky lietajú vnútri strešnej krytiny. Tento typ čalúnenia strechy sa používa v mnohých regiónoch sveta a príkladov môže byť videný v širokom spektre architektonických štýlov.

Tieto ozdobné prvky sú tiež známe ako lietať krokvy alebo sedlovou krokvy. Nemajú slúžiť štrukturálne funkcie v domácnosti, pridávané po dome bol postavený spolu s ostatnými ozdobného rámu.


Farebný výber Čln dosky strešné dlaždice vlnité strešné člny strešné panely

Zvyčajne rovnaké so strechou dlaždice farby pre úplnosť.

* Štandardná farba

(Farby budú zobrazené na obrazovke od skutočných výrobkov sa líšia. Pozrite sa na skutočná vyrobku pred objednaním.)


* Zákazníkom individuálne riešenia

Uveďte farbu vyrobku pred objednaním.Hot Tags: čln dosky strešné škridle, sendvičové strechy, vlnité strešné krytiny, strešné tašky Srí lanka, lowes kovové strešné krytiny, Čína, výrobcov, dodávateľov, továreň, firma, veľkoobchod, kúpiť, lacné, nízke ceny, výrobky
Súvisiace produkty
Kontaktujte nás
Address:ADD: NO 9, Hengfeng Road, Shishan Mesto, Nanhai zóna, Foshan City, provincia Guangdong, Čína
Tel: +86-757-63228326  Fax:+ 86-757-63228327
E-mail:eva@newsunlight.net
Copyright © Dalian New Sunlight Stavebný materiál Co, Ltd