call us on: +86-757-63228326  E-mail: eva@newsunlight.net  
Dalian New Sunlight Stavebný materiál Co, Ltd
Telefón: +86-757-63228326
E-mailom: eva@newsunlight.net
Products Categorys

Flash kryt strešné dlaždice Záveterná stena Flash strešné panely

Príslušenstvo BLESKOV kombinézu nového slnečného svetla sú nehorľavé, zabrániť hmyzu a sneh infiltrácie, jednoduchá inštalácia a súčasne zabezpečiť odolnosť a životnosť z kameňa potiahnutá oceľ strešného systému. Th

Dalian nové slnečné svetlo Building Material Co., Ltd. je jedna z popredných Čína flash kryt strešné dlaždice výrobcovia a dodávatelia, a sme aj profesionálne spoločnosti a továrne, Vitajte Predám nízku cenu strane bliká, stena flash, stena doska, strešné panely, strešné panely a veľkoobchodné lacné výrobky od nás.


FLASH kryt Záveterná lišta stena Flash strešné panely

Všetky nové slnko doplnky sú nehorľavé, zabrániť hmyzu a sneh infiltrácie, jednoduchá inštalácia a súčasne zabezpečiť odolnosť a životnosť z kameňa potiahnutá oceľ strešného systému.Na streche bytových domov sa podávajú jeden hlavný účel, a to je bariérou proti nepriaznivému počasiu vonku. Najťažšie počasie prvok na ovládanie je voda a blikajúce strechy pôsobí ako poslednú líniu obrany proti úniku vody.

Na streche blikajúce účinné, musí byť trvalé, low-údržba, odolný voči poveternostným vplyvom a tiež prispôsobiť pohyb. Pohyb musí byť ubytovaní kvôli konštantný expanzia a kontrakcie medzi strešnej krytiny a veci, ktoré nie sú strešné krytiny. Táto expanzia a kontrakcie sa môže stať na základe denné alebo sezónne. Napríklad slnko môžete vytvoriť veľmi vysoké povrchové teploty počas dňa, spôsobuje strešných materiálov rozšíriť, ale v noci teplota klesá a materiály zmluvy. Sezónne zmeny môžu ovplyvniť dreva rámovanie a blikajúce materiály musia byť schopné vydržať všetky tieto zmeny a zostať leak-dôkaz.

Zdôrazňuje, že strecha blikajúce skúseností v priebehu času môže robiť to viac náchylný k zlyhaniu pri extrémne počasie sa vyskytuje napríklad ťažký sneh, silný vietor alebo nadmernému teplu. Počas inštalácie potrebné dbať na zachovanie blikajúce materiálov. Profesionálne sklenár zvyčajne znížiť a formovať vlastné blikajúce materiálov z plechu, ale oni sú tiež dostupné pre-tvoril.


Farebný výber Flash pokrytie strechy dlaždice strane blikajúce stena Flash strešné panely

Zvyčajne rovnaké so strechou dlaždice farby pre úplnosť.

* Štandardná farba

(Farby budú zobrazené na obrazovke od skutočných výrobkov sa líšia. Pozrite sa na skutočná vyrobku pred objednaním.)


* Zákazníkom individuálne riešenia

Uveďte farbu vyrobku pred objednaním.


Hot Tags: Flash pokrytie škridľou, bočné bliká, stena flash, stena doska, strešné panely, strešné panely, Čína, výrobcov, dodávateľov, továreň, firma, veľkoobchod, kúpiť, lacné, nízke ceny, výrobky
Súvisiace produkty
Kontaktujte nás
Address:ADD: NO 9, Hengfeng Road, Shishan Mesto, Nanhai zóna, Foshan City, provincia Guangdong, Čína
Tel: +86-757-63228326  Fax:+ 86-757-63228327
E-mail:eva@newsunlight.net
Copyright © Dalian New Sunlight Stavebný materiál Co, Ltd