call us on: +86-757-63228326  E-mail: eva@newsunlight.net  
Dalian New Sunlight Stavebný materiál Co, Ltd
Telefón: +86-757-63228326
E-mailom: eva@newsunlight.net
Products Categorys

Hrebeň SPP strešné dlaždice strechou systém ľahký materiál

RIDGE CAPAll nové slnko príslušenstvo sú nehorľavé, zabrániť hmyzu a sneh infiltrácie, jednoduchá inštalácia a súčasne zabezpečiť odolnosť a životnosť z kameňa potiahnutá oceľ strešného systému. Na

Dalian nové slnečné svetlo Building Material Co., Ltd. je jedna z popredných Čína ridge SPP strešné dlaždice výrobcovia a dodávatelia, a sme aj profesionálne spoločnosti a továrne, Vitajte kúpiť nízku cenu prispôsobiť hrebeň, hrebeň uhol, pol kola ridge, farba kameňa potiahnuté kovová strešná taška, farba kameňa potiahnuté oceľová strešná taška a veľkoobchodné lacné výrobky od nás.


HREBEŇ CAP Light hmotnosť strechy systém materiálu


Všetky nové slnko doplnky sú nehorľavé, zabrániť hmyzu a sneh infiltrácie, jednoduchá inštalácia a súčasne zabezpečiť odolnosť a životnosť z kameňa potiahnutá oceľ strešného systému.Ridge SPP strešný systém materiál má 3 štýlov na výber:

Kvadrát hrebeň / uhol Ridge pol kola Ridge


Hrebeň SPP je stavebný materiál, ktorý je nainštalovaný na trati ridge šikmou strechou. Tradičné sedlová strecha na dom pozostáva z dvoch šikmých stranách, ktoré spĺňajú v stredu. Tieto dve strany, kde sa stretávajú tvorí vrchol strechy a je známa ako hrebeň hrebeň riadok. Hrebeň čiapku hodí cez spojenie medzi týmito dvoma okrajmi aby dážď a sneh z domova. To tiež pomáha dokončiť vzhľad strechy vytvorením tesne zatvorenú kĺbu po oboch stranách.

Väčšina ridge SPP otvory sú bezradné, aby horúci vzduch uniknúť bez púšťanie vody do domov. Sú vybavené obráteného "V" alebo "O" tvar, ktorý sa hodí cez hrebeň posediačky mierne nad povrch strechy. Pretože voda nemôže cestovať do kopca, vlhkosť nie je schopná preniknúť domov cez tieto otvory. Tento zmätený štruktúra pomáha udržať sa špina a lístie a minimalizuje vplyv poryvy vetra. Niektoré otvory ridge SPP môže použiť sito aby inými škodcami od vstupu do domu.

Naša továreň je poskytnúť koncovka ridge viečko otvoru na okraji strešnej krytiny.


Farebný výber Ridge SPP strešné dlaždice systém svetlo hmotnosť materiál

Zvyčajne rovnaké so strechou dlaždice farby pre úplnosť.


* Štandardná farba

(Farby budú zobrazené na obrazovke od skutočných výrobkov sa líšia. Pozrite sa na skutočná vyrobku pred objednaním.)


* Zákazníkom individuálne riešenia

Uveďte farbu vyrobku pred objednaním.


Hot Tags: Ridge SPP strešné tašky, prispôsobiť ridge, uhol ridge, pol okrúhly hrebeň, farba kameňa potiahnuté kovová strešná taška, farba kameň potiahnuté oceľová strešná taška, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, firmy, veľkoobchod, kúpiť, lacné, nízke ceny výrobkov
Súvisiace produkty
Kontaktujte nás
Address:ADD: NO 9, Hengfeng Road, Shishan Mesto, Nanhai zóna, Foshan City, provincia Guangdong, Čína
Tel: +86-757-63228326  Fax:+ 86-757-63228327
E-mail:eva@newsunlight.net
Copyright © Dalian New Sunlight Stavebný materiál Co, Ltd