call us on: +86-757-63228326  E-mail: eva@newsunlight.net  
Dalian New Sunlight Stavebný materiál Co, Ltd
Telefón: +86-757-63228326
E-mailom: eva@newsunlight.net
Products Categorys

Nechty / skrutka farebné kameň povrchovou úpravou oceľových strešných škridiel

NECHTY, SCREWAll nové slnko príslušenstvo sú nehorľavé, zabrániť hmyzu a sneh infiltrácie, jednoduchá inštalácia a súčasne zabezpečiť odolnosť a životnosť z kameňa potiahnutá oceľ strešného systému. Th

Dalian nové slnečné svetlo Building Material Co., Ltd. je jedna z popredných Čína nechty strešné dlaždice výrobcovia a dodávatelia, a sme aj profesionálne spoločnosti a továrne, Vitajte kúpiť nízku cenu skrutku, farba strechy strešné krytiny, farebné, farebné sypaný oceľových strešných škridiel a veľkoobchodné lacné výrobky od nás.


NECHTY / skrutka farebné kameň povrchovou úpravou oceľových strešných škridiel

Všetky nové slnko doplnky sú nehorľavé, zabrániť hmyzu a sneh infiltrácie, jednoduchá inštalácia a súčasne zabezpečiť odolnosť a životnosť z kameňa potiahnutá oceľ strešného systému.Nechty / skrutky môžu byť použité drevené konštrukcie a oceľové konštrukcie.

Nechty, alebo skrutku alebo skrutku, je typ upevnenia, zvyčajne z kovu a vyznačuje skrutkovitými hrebeň, známy ako vonkajší závit (Vonkajší závit), alebo len vlákno, obaľuje valec. Niektoré závitmi cieľom mate s komplementárne vlákno, známy ako vnútorný závit (vnútorný závit), často vo forme matice alebo objekt, ktorý má vnútorný závit tvoril do neho. Inými závitmi cieľom znížiť skrutkovitými groove mäkší materiál ako skrutku je vložená. Najčastejšie použitia skrutiek sú držať objekty spolu a umiestniť objekty.
Nechty / skrutka farebné kameň povrchovou úpravou oceľových strešných škridiel

Hot Tags: nechty strešné tašky, skrutky, farba krytiny, farebné strechy, farebné kameň povrchovou úpravou oceľových strešných škridiel, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, firmy, veľkoobchod, kúpiť, lacné, nízke ceny výrobkov
Súvisiace produkty
Kontaktujte nás
Address:ADD: NO 9, Hengfeng Road, Shishan Mesto, Nanhai zóna, Foshan City, provincia Guangdong, Čína
Tel: +86-757-63228326  Fax:+ 86-757-63228327
E-mail:eva@newsunlight.net
Copyright © Dalian New Sunlight Stavebný materiál Co, Ltd