call us on: +86-757-63228326  E-mail: eva@newsunlight.net  
Dalian New Sunlight Stavebný materiál Co, Ltd
Telefón: +86-757-63228326
E-mailom: eva@newsunlight.net
Products Categorys

Kameň obalené plechovej klady a zápory

Kamenné povrchovou úpravou oceľových strešných systému sú vynikajúcou voľbou pre dlhotrvajúci pôsobivý hľadáte strechy. Ponúka maximálny výkon a projektovanie je čo kameň obalené oceľ Strešné systémy sú všetci okolo. Kameň obalené oceľové výrobky sú jedinečné.

kameň obalené plechovej klady a zápory,

Šindeľ dizajn

Veľkosť: 1320 * 420mm

Platnú veľkosť: 1280 * 380mm

Hrúbka oceľového plechu: 0,4 mm (0,45 mm 0,5 mm)

Balík: 560-600 ks za balíky

20ft conainer: 8000-9000 ks 20 ft kontajnera

Balíky kameňa obalené oceľová strešná krytina

package.jpg

kameň obalené plechovej klady a zápory v Turkménsku

Výhodou kameň obalené oceľové strešné krytiny v Turkménsku

Vodotesné Proti snehu Tepelná izolácia Ochrany pred požiarmi Odolať typhoon Anti zemetrasenie

stone coated roofing in Nigeria .jpg

Hot sell roof tiles in Nigeria .jpg

stone coated roofing sheet .jpg


Veľkosť: 1320 * 420mm

Platnú veľkosť: 1280 * 380mm

Hrúbka oceľového plechu: 0,4 mm (0,45 mm 0,5 mm)


Hlavne farbu karty kameň obalené oceľová strešná krytina

"Kamenné potiahnuté kovová strešná krytina" pomocou prírodných čadič, odolnosť proti oderu, nasiakavosť sadzba nízka, hluk zníženie a zvukové izolácie, anorganických pigmentov, Vysokoteplotné spekanie farieb, farebná stálosť.

Color Card of stone coated roof tiles .jpg

Materiály z kameňa obalené oceľová strešná krytina

Materiály použité na stavbu kamenných potiahnuté nerez zastrešenie patrí strešné otvory, blikajúce potrubia, ridge prieduchy a ochranu odkvapov. Toto všetko je možné s kamennými potiahnuté nerez; Iných materiálov bude tiež potrebné v budove, ako rake pokrýva, štartovacie lišty, údolí, tmelu a príloh.

material of stone coated metal roof tiles .jpg

Nevýhody kameňa obalené oceľová strešná krytina

Tam sú niektoré nevýhody kameň povrchovou úpravou oceľových strešných. Počiatočné náklady sú viac než bežné asfaltovej strešnej krytiny. Prírodné kamene používané môže vytvoriť farebné nezrovnalosti. Panely sa prekrývajú a robiť nie interlock, ktoré môžu vytvárať problémy či snehom, dažďom alebo vetrom dostať. Tento typ strešnej krytiny používa vystavené upevňovacie prvky, ktoré môžete hrdza načas, v dôsledku vody expozície alebo pasca vlhkosť v rámci. Systémy typu laty sú náchylné na vlhkosti a kondenzácie, ktoré môže hniť v čase. Kamenné potiahnuté šindle sú niečo nové; nie každá strecha Inštalátor môže vedieť, ako ich správne nainštalovať.

Pointa je, že hoci kameň povrchovou úpravou oceľových strešných je pomerne nový, výhody ďaleko prevyšujú nevýhody. Hoci financie a rozpočet prichádzajú do úvahy s oceľová strešná krytina, je lepšia voľba pre stavebníkov, ktorí majú peniaze na inštaláciu tohto druhu strešnej krytiny. Kamenné povrchovou úpravou oceľových strešných postaviť v skúške času a ďaleko strácali Asfaltové šindle alebo lacnejšie metódy, strešné krytiny. Ak je doma alebo budova strecha je inštalovaná v má silné predajnú hodnotu, potom to môže byť dobrá voľba. Je to jeden z najtrvalšie, najodolnejšie Strešné systémy na trhu dnes.

Kvôli jeho odolnosť voči zvetrávania, prvky a náklady na údržbu prakticky neexistujúce, kamenné povrchovou úpravou oceľových strešných je optimálna voľba pre takmer všetky stavebné poskytujúce cestujúcich v pláne zostať vo svojej domovskej na dlhú dobu. Tie plánuje predať svoj domov v blízkej budúcnosti chcieť investovať do tohto typu strešnej krytiny, len preto, že návratnosť ich investícií alebo kompenzovať náklady na streche, keď sa predal dom asi nebudú.

Prípad sprcha s tónu obalené oceľová strešná krytina

stone coated metal roof tiles house .jpg


Hot Tags: kameň obalené plechovej klady a zápory, Čína, výrobcov, dodávateľov, továrne, firma, veľkoobchod, kupovať lacné, nízke ceny, výrobky
Súvisiace produkty
Kontaktujte nás
Address:ADD: NO 9, Hengfeng Road, Shishan Mesto, Nanhai zóna, Foshan City, provincia Guangdong, Čína
Tel: +86-757-63228326  Fax:+ 86-757-63228327
E-mail:eva@newsunlight.net
Copyright © Dalian New Sunlight Stavebný materiál Co, Ltd